Jdi na obsah Jdi na menu
 


PAVEL HERMAN (KSČM) – kandidát Jihomoravského kraje, č. 10

28. 8. 2013

Jmenuji se Pavel Herman a narodil jsem se v roce 1986. Celé dětství jsem prožil v Ivanovicích na Hané - okres Vyškov. Pracuji jako zaměstnanec bezpečnostní agentury a dálkově studuji vysokou školu v Kolíně v oboru politologie.

 

V minulosti jsem usiloval o zavedení diskuzního BLOGu v internetových Haló novinách, kde jsem zaslal několik dotazů návrhů a podnětů. Internetový BLOG může umožnit komukoliv z nás publikovat články, příběhy, postřehy a fotografie.

 

Mezi moje záliby patří motorky, hudba, fotbal a letní hudební festivaly. Vedle těchto aktivit nezapomínám na oblast historie, politiky a aktuální témata. V oblasti motorek jsem fanouškem Moto GP na Masarykově okruhu. Vedle moderních motorek také obdivuji historické motocykly JAWA a ČZ a cestování na motorce, které dohromady tvoří projekt „JAWA KOLEM SVĚTA“.

 

Mezi největší problematiku v oblasti politiky považuji „PŘEDRAŽOVÁNÍ STÁTNÍCH ZÁKÁZEK“. Například pavilón Přírodovědecké fakulty Envelopa v Olomouci byl předražen dvojnásobně. Státní zakázka OpenCard byla předražena dvacetinásobě, tedy z plánových 50 milionů až na 1 miliardu.

 

Další problematikou jsou „ZLATÉ PADÁKY,“ které umožňují na základě smlouvy zajišťují řídícím pracovníkům vysoké nároky v případě odvolání z jejich funkce. V minulosti se například jednalo o LESY ČR, ČD nebo ČSA a SAZKU, kdy manažeři dostávali jako odstupné desetimilionové odměny.

 

Přitom by se dalo takovým problémům předejít. Například ve Švýcarsku občané v referendu hlasovali pro zavedení přísné kontroly odměňování vedoucích pracovníků firem.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13388
Měsíc: 91
Den: 3